Filters Reset
Save Search
0 Properties
The Latham Group
Real Estate Advisors
404.271.7170 | lonnie.latham@evatlanta.com
Explore Our Listings
- 1/27 275 Beds 4.5 Baths 3,811 SqFt$1,250,000Coming Soon
- 1/27 273 Beds 2.5 Baths 1,538 SqFt$320,000New
- 1/35 353 Beds 2.5 Baths 2,375 SqFt$400,000Active Under Contract
- 1/66 665 Beds 5.5 Baths 4,000 SqFt$2,695,000Pending
- 1/87 875 Beds 4.5 Baths 5,029 SqFt$1,225,000Open Sat 1PM-3PM
- 1/32 323 Beds 3 Baths 1,943 SqFt$435,000Open Sat 2PM-4PM
Explore Sold Listings
- 1/52 525 Beds 3 Baths 4,205 SqFt
$585,000 0.2%
$584,000
- 1/34 343 Beds 2.5 Baths 2,239 SqFt
$410,000 2.5%
$400,000
- 1/56 562 Beds 2.5 Baths 1,508 SqFt
$450,000 5.3%
$475,000
- 1/39 392 Beds 1.5 Baths 1,342 SqFt
$260,000 5.5%
$275,000
- 1/62 627 Beds 6.5 Baths 8,413 SqFt
$2,150,000
$2,150,000
- 1/55 555 Beds 5 Baths 5,540 SqFt
$1,550,000 11.1%
$1,395,000
Contact Us